KONST / Litografier / Färglitografi 10656009
*
nr 1065 6009
Färglitografi
Erik H Olsson, HC-upplaga, bladets mått: 60x67
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2016
kl 19:51:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 13:56:23
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erik h olsson färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 1065 6009
Färglitografi
Erik H Olsson, HC-upplaga, bladets mått: 60x67
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/10 13:56:23 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erik h olsson färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



